Rychlá půjčka.

Peníze do 15 minut od schválení klientům vybraných bank v pracovní dobu.

 • Rychle
 • Bezpečně
 • Jednoduše
Online půjčka až 250 000 Kč a bez poplatků.

05. 12. 2022 | Půjčka ihned

3 způsoby, jak urychlit získání půjčky ihned

Zpět na blog

Obrovskou výhodou půjček ihned je jednoduchost a rychlost jejich vyřízení. Je ale možné, že se tento proces, který by normálně měl trvat pouze několik hodin, prodlouží i na dny. A my si teď řekneme, jak tomu zabránit.

3 způsoby, jak urychlit získání půjčky ihned
 1. Zkontrolujte si podmínky a potřebné dokumenty

  V první řadě si zkontrolujte podmínky, které musíte pro získání půjčky splňovat. I když se většinou jedná pouze o základní informace, jako minimální věk anebo pravidelný příjem, podmínky některých společností se mohou lišit. Některé společnosti například neuznávají podporu v nezaměstnanosti či studentské stipendium jako standardní příjem.

  Podobné je to i s potřebnými dokumenty. Opět jsou takové, které vyžaduje většina, jako doklad totožnosti, potvrzení o příjmu anebo výpisy z účtu. U některých poskytovatelů se ale můžete setkat i s jinými požadavky. Pokud byste potřebné dokumenty neměli připravené, celý proces by to výrazně zdrželo.

 2. Na nic si nehrajte

  Upřímnost je u žádosti o úvěr klíčová. Není nic horšího než snaha vylepšit si bonitu tím, že budete lhát. Nejenže to zpomalí celý následný proces vyřízení, ale poskytovatel vám už nebude tak důvěřovat. A pokud si myslíte, že by jenom malá úprava příjmů nemohla uškodit, mýlíte se. 
  Společnosti si vždy pečlivě kontrolují situaci svých klientů a na všechny chyby ve formuláři se přijde. I pokud se omylem přepíšete či překliknete, budete muset formulář vyplňovat znovu.

 3. Finanční minulost je důležitá

  Když žádáte o úvěr, zajímá věřitele nejen vaše současná situace, jako výše příjmů a výdajů, ale i ta minulá. Tu poskytovatelé kontrolují prostřednictvím záznamů v registrech dlužníků. Pomocí údajů, které takto získají, vyhodnotí vaši bonitu neboli úvěruschopnost. Tento údaj ukazuje věřiteli, jak moc důvěryhodnými klienty jste a zda budete schopni úvěr utáhnout. 

  Pokud jste v minulosti neměli žádný problém se splácením jiných závazků, měla by být půjčka ihned vaše. Ovšem v případě, že se v registrech objeví nějaký negativní zápis, jako např. nezaplacená pokuta v MHD, pozdní zaplacení splátky nebo elektřiny, můžete už mít se schválením problém.

Půjčujte si zodpovědně

Využívat pomoci banky anebo jiné společnosti poskytující úvěry není vůbec žádná ostuda. Musíte ale vědět, kdy je vhodné si o úvěr zažádat. Jestliže máte úvěr a řádně ho platíte, pravděpodobně nebudete mít problém získat další. Buďte ale zodpovědní sami vůči sobě. Opravdu je další půjčka nezbytná?

 

Přečtěte si něco dalšího