Rychlá půjčka.

Peníze do 15 minut od schválení klientům vybraných bank v pracovní dobu.

 • Rychle
 • Bezpečně
 • Jednoduše
Online půjčka až 250 000 Kč a bez poplatků.

Jak nebankovní Razdva půjčka funguje?

Čas je drahý – to je heslo, kterým se řídíme a které zastáváme. Sjednání půjčky je rychlé, jednoduché a intuitivní. Přesně takové, aby vyhovovalo vašim potřebám a aby vás zbytečně o čas a energii neobíralo. U nás se vyhnete složitým postupům a návodům. A navíc, už do 12 minut od schválení žádosti se můžete těšit na peníze na svém bankovním účtu.

Pár nezbytných kroků, které vás dělí od vaší půjčky:

 1. V kalkulačce si vyberete půjčku, kterou potřebujete, a napíšete nám pár informací o sobě
  • V kalkulačce si zvolíte, kolik si chcete půjčit a na jak dlouho, a ihned uvidíte, kolik budete splácet
  • Na co se vás budeme na dalších obrazovkách ptát:
   Budeme potřebovat pár vašich osobních údajů, informace o vaší finanční situaci a skeny nebo fotky dokumentů a dokladů, kterými doložíte vaši totožnost a příjmy
  • Co budete potřebovat:
   - mobilní telefon a přístup do funkčního e-mailu,
   - platné osobní doklady (fotografie obou stran OP, případně i dalšího dokladu),
   - výpisy z účtu, abyste nám mohli doložit váš příjem
 2. Pracovníci Razdva půjčky posoudí vaši žádost
  Analytici Razdva půjčky posoudí, zda jsou všechny zaslané informace dostatečné, zda jsou všechny dokumenty čitelné a zda vám vaše finanční situace dovolí půjčku splácet, aniž byste se dostali do finančních komplikací. Pokud usoudíme, že byste vámi zvolenou částku nedokázali bez problémů splácet, nabídneme vám takovou půjčku, kterou splácet zvládnete. V pracovní hodiny zvládneme žádost posoudit během chvilky.
 3. Vaše peníze jsou na dosah.
  Nyní je čas překontrolovat, zda vám zadaná výše půjčky vyhovuje, nebo si ji přejete změnit. Výše půjčky a její splatnost lze změnit i po schválení žádosti.

Samotnou smlouvu podepíšete online. Kód pro podpis smlouvy naleznete ve svém elektronickém bankovnictví jako variabilní symbol symbolické platby, kterou vám zašleme.

Gratulujeme! Vaše smlouva s online Razdva půjčkou byla řádně uzavřena! Vyčkejte na oznámení o schválení půjčky, na finální verzi smlouvy a splátkový kalendář.