Rychlá půjčka.

Peníze do 15 minut od schválení klientům vybraných bank v pracovní dobu.

  • Rychle
  • Bezpečně
  • Jednoduše
Online půjčka až 100 000 Kč a bez poplatků.

Blog

Možnost odkladu splátek z důvodu dopadů pandemie COVID-19

Dle zákona č. 177/2020 Sb., o některých opatřeních v oblasti splácení úvěrů v souvislosti s pandemií COVID-19 máte možnost využít odkladu splátek u svých úvěrů z důvodu dopadů pandemie COVID-19. Pro uplatnění požadavku vyplňte žádost, kterou naleznete ZDE. Formulář po vytištění a podepsání naskenujte nebo vyfoťte a zašlete na email: OdkladCovid19@proficredit.cz

Děkujeme, spolu to zvládneme.

 

 

Razdva půjčka je opravdu půjčka online

V dnešní vypjaté atmosféře kolem šíření coronaviru se půjčky on-line opravdu hodí. Razdva půjčka je jako jediná na trhu kompletně online a ani kvůli podpisu smlouvy nemusíte vyjít z vašeho bydliště. Rychlá půjčka může v těchto dnech pomoci každému. Jednoduše vyplníte žádost, k čemuž potřebujete jen dva doklady totožnosti a přístup do svého elektronického bankovnictví. Po zadání, které vám zabere jen pár minut, odešlete vše ke schválení. Navíc s námi máte peníze do 15 minut od schválení na svém účtu.

I dle nařízení vlády, bychom měli v těchto dnech zůstávat co nejvíce doma. Naštěstí nás moderní svět obklopuje možnostmi, jak toto dodržet a zároveň neslevovat ze svých standardů. Buďte stateční, chraňte se a zůstaňte co nejvíce doma.

S novým rokem nové možnosti online Razdva půjčky

S příchodem roku 2020 jsme pro vás připravili nové jedinečné možnosti naší Razdva online půjčky. Již v minulosti jsme nabízeli nejvyšší částku i pro první půjčku, letos jsme se ale rozhodli ještě přitvrdit. Nyní si tak rovnou na poprvé můžete požádat až o 150 000 Kč na cokoliv!

Náklady na zahájení školního roku letos opět porostou.

Je to tak, už je tu zase konec prázdnin. Rodičům dětí školou povinných tak odpadnou každodenní starosti, co a kde bude dělat jejich ratolest. Ani po finanční stránce nejsou prázdniny pro rodiče žádný med. S příchodem školního roku si ale moc neuleví, ba naopak. Výdaje spojené s návratem dětí do školních lavic letos opět vzrostou. Pro desetitisíce rodičů, kteří při této příležitosti sáhnou po nebankovní půjčce, je tu rychlá online půjčka.

Půjčka na letní dovolenou? Ano, ale jen tu bezpečnou!

Z celospolečenského průzkumu vyplynulo, že Češi průměrně utratí za exotickou dovolenou 34 286 Kč. To je vysoká suma, která se musí zákonitě podepsat na rodinném rozpočtu. Ačkoliv se finanční odpovědnost mezi českým obyvatelstvem stále zvyšuje, řada lidí se půjčce na dovolenou nebrání. Ta nemusí představovat riziko, jen je potřeba se nad svými možnostmi zamyslet hned na začátku, aby se žadatel o půjčku nedostal do vleklých finančních problémů.

Razdva půjčka poslala 8 šťastlivců na finále MS v hokeji v Bratislavě

Byly to nervy, ale máme to za sebou. Letošní MS v ledním hokeji, které se konalo v Bratislavě a Košicích vyvrcholilo nedělními boji o cenné kovy. Díky kampani Na hokej raz dva se mohlo 8 šťastlivců podívat na finálový zápas hezky z blízka.

Nová Razdva půjčka je plná výhod

Dnešní doba se dá definovat dvěma slovy: rychlá a online. Stále spěcháme, vše potřebujeme vlastně ihned a nejlépe po internetu. Rozbije se nám auto, domácí spotřebič nebo třeba osobní počítač, to jsou přesně okamžiky, kdy náhradu potřebujeme téměř okamžitě. Ne vždy ale máme v rezervě dostatek peněz, abychom si tento rozmar osudu mohli dovolit. Pro tyto chvíle je tu Razdva půjčka. Je to nová rychlá online půjčka, kterou si vyřídíte z pohodlí domova nebo klidně cestou do práce díky chytrému mobilnímu telefonu.

Razdva půjčka vás dostane na finále MS v hokeji v Bratislavě

Hokejové šílenství je zase tady! MS v hokeji, které se odehraje na nedalekém Slovensku, startuje 10. května a díky Razdva půjčce můžete na finále koukat pěkně z blízka!

Zimní Apple mánie finišovala

Předvánoční období bylo u Razdva půjčky ve znamení Apple balíčků. Při sjednání Razdva půjčky ve sledovaném období a uhrazení 1. splátky v řádném termínu splatnosti, jste se zařadili do slosování o krásné ceny. Těmi byly Apple iPhone SE 32 GB a úžasné chytré hodinky Apple Watch 3rd series v celkové hodnotě téměř 20 000 Kč!

Nová aplikace MyProfi

Rádi bychom vás informovali o spuštění nové mobilní aplikace pro naše klienty. Jedná se o aplikaci MyProfi, která je již pro všechny uživatele zařízení s Androidem dostupná přes obchod Google Play. 
Aplikace slouží k přehlednému zobrazení využívaných služeb u PROFI CREDIT Czech, a.s.

Letní pneu – přezout či nepřezout?

 

Rtuť na teploměrech se nám již pomalu šplhá vzhůru. Po první opravdu teplé neděli, už jistě mnozí z vás uvažovali nad termínem přezutí svých čtyřkolových miláčků na letní obutí.  Je ale opravdu ten správný čas?

 

Opět velké výdaje za jídlo? Máme pro vás pár tipů, jak ušetřit.

 

1. Neutrácejte zbytečně za jídlo

Náklady na jídlo jsou většinou na druhém místě v žebříčku výdajů domácností hned po bydlení. Průměrný Čech utratí 20 % své výplaty právě za jídlo. Značnou část těchto financí tvoří výdaje na všemi tak oblíbené kafíčko, sladkosti či jiné pamlsky. Je to vždy pár korun, ale v měsíčním horizontu se dostáváme klidně i přes tisícovku. A s jídlem to není lepší.

Jak je to s tím Valentýnem?

Den svatého Valentýna se mnohým zdá být čistě konzumním svátkem. A nejste zas tak daleko od pravdy. Moderní pojetí tohoto svátku opravdu vzniklo jako nápad, jak zachránit skomírající podnikání s papírovými přáníčky. Jeho historie je ale docela jiná.

Za Vánoce letos Češi utratí více než 11 tisíc.

Průměrná částka, kterou Češi letos plánují utratit za dárky se vyšplhala na 6 137 korun. Mezi nejpopulárnější dárky dlouhodobě patří kosmetika, oblečení a knihy. Za vánoční nákupy potravin, alkoholu a dekorací vydají Češi tento rok v průměru 4 850 korun. Vyplývá to z aktuálního průzkumu agentury Nielsen Admosphere pro úvěrovou společnost PROFI CREDIT. Vánoční dárky letos nakupuje naprostá většina Čechů slavících Vánoce (96 %). Nejčastějšími obdarovanými jsou jejich partneři (73 %), děti (66 %) a rodiče (58 %). Výrazně menší část respondentů se chystá koupit dárek svým přátelům (28 %) či kolegům v práci (11 %).  

Češi si před Vánoci půjčují o 30 % více než vloni

Neroste však pouze objem poskytnutých půjček, ale také jejich průměrná výše. Zatímco v loňském roce byla výše půjčky 10 825 Kč, letos je to již 12 520 Kč. Vyplývá to z čerstvých dat poskytovatele nebankovních úvěrů, společnosti PROFI CREDIT.

Vánoční Razdva půjčka rozdává Apple balíčky

S blížícími Vánocemi přichází Razdva půjčka se speciální akcí, v níž bude odměňovat své klienty. Od 8. 10. 2018 do 31. 12. 2018 se zájemci o půjčku mohou těšit na losování o výhry vskutku vánoční, kterými jsou mobilní telefon a hodinky od značky Apple. Stačí si v období akce požádat u Razdva půjčky o úvěr.

{}
Chat - Jsme online
Chatujte s námi Zavolejte mi
Pro spuštění chatu zadejte své kontaktní údaje.