Rychlá půjčka.

Peníze do 15 minut od schválení klientům vybraných bank v pracovní dobu.

 • Rychle
 • Bezpečně
 • Jednoduše
Online půjčka až 250 000 Kč a bez poplatků.

Půjčka ihned

Hodí se půjčka ihned zrovna pro vás?

Může vás půjčka ihned zachránit, nebo vám naopak ublížit? V čem tkví její výhody, a jaké naopak přináší nevýhody?

Většina z nás se v životě ocitne v situaci, kdy nezbytně rychle potřebuje sehnat peníze. V tu chvíli nemáme čas čekat na zdlouhavé vyřizování běžných půjček a potřebujeme získat peníze ihned. Doba jde čím dál tím rychleji kupředu, mnoho záležitostí se přesunulo do online světa. Ani poskytovatelé úvěrů nezůstávají pozadu a nabízejí rychlou půjčku sjednávanou přes internet, díky které se peníze ke klientům dostanou okamžitě.

Čím se půjčka ihned vyznačuje?

Půjčka ihned je zpravidla v nabídce nebankovních úvěrových společností, ale najdeme ji i u bank. Jak už z názvu vyplývá, je typická svou rychlostí. Zájemci o půjčku totiž odpadá zdlouhavé chození na pobočku. Úvěr sjednává online z pohodlí domova prostřednictvím počítače, mobilu nebo jiných zařízení s přístupem k internetu.

Po vyřízení smlouvy peníze putují na váš účet v řádu desítek minut. Ve většině případů společnosti nabízejí půjčky v nízké výši – okolo 30 000 Kč. Ale výjimečné nejsou ani případy, kdy si lze půjčit částku převyšující 300 000 Kč.

ihned půjčka

Půjčka ihned řeší okamžité potřeby

Klienti, kteří o tento produkt žádají, často potřebují z nějakého důvodu peníze bez čekání. Takových situací nám život připravuje mnoho. Může se nám rozbít spotřebič, bez kterého se v dnešní době nelze obejít – například pračka, lednice, mikrovlnná trouba nebo myčka na nádobí. Nebo omylem zapomeneme na napouštějící se vanu, a pohroma v podobě vytopené domácnosti je na světě.

Ať děláme, co děláme, někdy se prostě stane, že už nám z výplaty nezůstane ani koruna, a do konce měsíce zbývá ještě řada dní. Možná už také nemáme nervy čekat, až bez problému dosáhneme na hypotéku a budeme si tak moci splnit sen o rekonstrukci vlastního obydlí. Důvodů je nespočet. Podstatné je, že pokud budeme zodpovědní a obezřetní, půjčka ihned nám může opravdu pomoci.

Jaké nabídky na trhu najdeme

Můžeme si vybrat mezi sjednáním akutní půjčky bankou nebo nebankovní společností. Pokud nemáte záznam v registru (nemáte žádné dluhy), můžete dát přednost bankovnímu úvěru. U mnoha bank najdete velmi výhodné úvěry s nízkým úrokem i RPSN. Pokud si ale nejste jistí svou úvěruschopností, na trhu najdete velké množství nabídek od nebankovních společností.

Lidem, kteří shání peníze jako záplatu před výplatou, se může hodit půjčka před výplatou. Pro lidi, kteří mají nízké příjmy a často se jim nedaří půjčky řádně splácet, je vhodná půjčka bez registru. Půjčka bez doložení příjmu je vhodná pro osoby, které nemají pravidelný přísun peněz. Oblíbeným produktem klientů, kteří nemají přístup k internetu, je SMS půjčka.

Nemusíme mít strach jednat s nebankovními společnostmi, které mají z minulosti pošramocenou pověst. Dnes je již situace jiná a je třeba falešné předsudky vyvrátit. Všichni poskytovatelé úvěrů musí disponovat licencí od České národní banky, kterou získají splněním přísných kritérií. Tento fakt vyřazuje podvodné společnosti z trhu.

Mezi kritéria, která musí "nebanky" splňovat, patří například:

 • sídlo společnosti musí být na území České republiky
 • průhledný a nezávadný původ základního kapitálu a dalších zdrojů
 • splacení kapitálu v plné výši
 • obchodní plán musí být podložený reálnými ekonomickými kalkulacemi

a mnoho dalších...

Co nám půjčka ihned může nabídnout?

 • Rychlé a snadné vyřízení

  Klient nemusí navštěvovat žádnou pobočku, o půjčku může zažádat online z pohodlí domova, čímž ušetří mnoho času.

 • Snadná dostupnost

  Půjčka ihned klade menší nároky na úvěruschopnost klienta, poskytovatelé často nepožadují doložení příjmů a výdajů.

 • Jednoduchost

  Úvěr lze sjednat z pohodlí domova, čímž odpadá složité papírování a zdlouhavé chození na pobočku.

 • Peníze ihned

  Poté, co vám půjčku schválí, někteří poskytovatelé zaručují, že peníze budete mít na účtu dokonce do několika minut.

 • 24/7

  Můžeme narazit na nabídky se zárukou sjednání půjčky kdykoli během dne i noci, každý den v týdnu.

Půjčka ihned vypadá jako skvělé řešení, ale jak se říká, vše není jen černé nebo bílé. Tato nebankovní půjčka s sebou nese řadu potenciálních rizik. Předtím, než o okamžitou půjčku zažádáte, se se všemi pečlivě seznamte.

Jaké úskalí může půjčka přes internet přinášet?

 • Vysoká RPSN

  Roční procentní sazba nákladů vyjadřuje, jak moc je daný úvěr výhodný. Pokud je hodnota RPSN zásadně vyšší než úrok, což se u rychlých půjček stává často, je úvěr velmi nevýhodný. Klient tak v konečné fázi může několikanásobně přeplatit to, co si půjčil.

 • Krátká doba splatnosti

  Nutnost splacení půjčky do několika dnů nebo měsíců.

 • Nepřehledné smlouvy

  Je dobré si smlouvy důkladně prostudovat a zjistit všechny podmínky, za jakých úvěr sjednáváme.

Je důležité zmínit, že žádný z poskytovatelů nenabízí všechny výhody, ale jen některé. Zároveň i nevýhody se u různých nabídek liší. Klient musí vždy zvážit všechna pozitiva i negativa a podle svých preferencí si vybere možnost, která mu bude nejvíce vyhovovat. Poté může přejít k samotné žádosti.

Jak a kde o rychlou půjčku zažádat?

Tento krok je velmi jednoduchý, což je i důvod, proč je rychlá půjčka u lidí tak oblíbená. Stačí na internetových stránkách dané společnosti, u které si chcete peníze vypůjčit, vyplnit formulář se žádostí o půjčku. Tam klient zadá částku, kterou si chce půjčit, a dobu splácení. Tím se v mnoha případech vypočítá úrok a RPSN.

V dalším kroku se požadavky jednotlivých institucí liší.

Co všechno po vás mohou požadovat?

Všechny finanční společnosti vyžadují v souvislosti se žádostí o půjčku:

 • plnoletost
 • platný občanský průkaz
 • kontaktní údaje (e-mailová adresa, telefonní číslo)

Některé také:

 • trvalý pobyt v ČR
 • trvalý příjem klienta
  (tzn. plat či důchod)
 • počet členů v domácnosti
 • výši měsíčních výdajů
 • stávající dluhy
 • věk
 • profese

Z poskytnutých údajů společnost posoudí, zda půjčka ihned nebude pro klienta příliš velkou finanční zátěží. Jinými slovy, zda klient úvěr dokáže bez problémů splácet, nebo ne. A na základě toho klientovi žádost buď schválí, nebo zamítnou. Hodnotit bonitu klienta musí ze zákona všechny společnosti poskytující půjčky. Tuto analýzu stanovuje zákon o spotřebitelském úvěru z roku 2016, na jehož dodržování dohlíží Česká národní banka.

Šance má každý jiné

Z požadavků poskytovatelů obecně vyplývá, že větší šanci na získání úvěru má bezdětný člověk, jehož profese se pohybuje ve střední platové třídě a nemá žádné dluhy. Naproti tomu např. muž s hypotékou, který živí tři děti a jehož žena je na mateřské dovolené, získává další půjčku obtížněji.

Žadatel by měl vždy uvádět pravdivé a úplné informace. V opačném případě ohrožuje sám sebe – může dojít k nesplácení, které s sebou přináší mnoho existenčních problémů. Posuzování bonity klienta tedy není pouze v zájmu společnosti, ale také klienta, který by se kvůli neschopnosti splácet mohl dostat do finančně nepříznivé situace.

Může se zdát, že o rychlou půjčku u nebankovních společností může zažádat téměř kdokoliv. Ale není tomu tak. I přesto, že nebankovní společnosti mají pravidla o bonitě klienta volnější než banky, není ani zde úspěch dosažení jednoznačný. Zda vaše žádost projde, či nikoli, se obvykle dozvíte v řádu minut, nejvýše hodin.

Co dělat, když půjčka ihned nevyjde?

Když žádost z jakéhokoli důvodu, ať už kvůli malému příjmu, nebo naopak vysokým výdajům, neprojde, jsou zde i další možnosti. Často vám společnost nabídne nejvyšší možnou částku, kterou bez problémů dokážete splácet. Další možností je pokusit se zažádat o půjčku u jiného úvěrového poskytovatele. Nebo vám k získání úvěru může pomoci ručitel.

Výhoda moderní doby: Podpis na dálku

Jakmile vám poskytovatel půjčku schválí, přichází na řadu podpis smlouvy. I tento úkon se může odehrát prostřednictvím online prostoru. Probíhá tak, že vám na účet přijde částka v hodnotě 1 Kč s unikátním variabilním symbolem. Ten poslouží jako váš podpis. Záleží na každé společnosti, kam je nutné ho přepsat. Některé používají cestu skrz SMS, některé speciálně vytvořený portál. Opsáním uzavřete ověřovací proces. Není tedy potřeba nic tisknout ani ručně podepisovat.

Rychlá půjčka: Realita, nebo pouze teorie?

Každý, kdo o rychlou půjčku zažádá, věří, že peníze na svém účtu uvidí tak rychle, jak si představuje a jak poskytovatelé slibují. Jak rychle vám půjčka ihned přistane na účtu, však závisí na mnoha faktorech. Ne vždy je rychlost taková, jak si většina žadatelů vysní. Může se vyskytnout chyba v ověřování klienta nebo vybraná společnost nemusí služby poskytovat v nepracovních dnech (víkendy a státní svátky).

Pozitivní zprávou je, že vy sami můžete ovlivnit dobu vyřizování půjčky, zejména pečlivým nastudováním a přípravou požadovaných dokumentů.

Musíme ale mít na paměti, že některé nabídky půjček nemusí být tak pohotové, jak slibují. Může se stát, že za rychlou půjčku se neadekvátně vydávají, ale vyřízení se může protáhnout. Proto nepodceňujte prostudování podmínek, za kterých bude půjčka ihned vaše.

Podvodníků na internetu přibývá. Děti nejlépe ochráníte, když je poučíte předem
22. 05. 2024 | Půjčka ihned

Podvodníků na internetu přibývá. Děti nejlépe ochráníte, když je poučíte předem

V dnešní digitální době se bohužel zvyšuje také počet podvodníků, kteří se snaží využít naši důvěřivosti a nedostatečné znalosti. Tento trend je zvláště znepokojivý, když zvážíme, jak snadno se oběťmi podvodů mohou stát děti a mladiství, kteří jsou na internetu stále aktivnější. Co s tím? Nejlepší je děti poučit předem.

Pokračovat ve čtení
Pečlivě zvažte těchto 5 kritérií, než si vezmete půjčku
19. 04. 2024 | Půjčka ihned

Pečlivě zvažte těchto 5 kritérií, než si vezmete půjčku

Rozhodnutí vzít si půjčku by nemělo být nikdy unáhlené. Ať už potřebujete finanční prostředky na cokoliv, je naprosto zásadní pečlivě zvážit všechna kritéria, která s půjčkou souvisí. Pouze zodpovědným přístupem k půjčce se můžete vyhnout nepříjemným finančním problémům v budoucnosti.

Pokračovat ve čtení
Vyhrajte 3x dvě vstupenky na čtvrtfinále MS v hokeji
09. 04. 2024 | Rychlá půjčka | Nebankovní půjčka | Půjčka online | Půjčka ihned

Vyhrajte 3x dvě vstupenky na čtvrtfinále MS v hokeji

Tři z našich klientů budou moci nasát atmosféru světového šampionátu a zafandit nejlepším hokejovým týmům na mistrovství světa v hokeji.

Od 2. do 30. dubna může každý, kdo si vezme Razdva půjčku nebo Pojištěnou půjčku alespoň ve výši 70 tisíc korun, vyhrát 3x dva lístky na hokejové čtvrtfinále. To se uskuteční 23. května 2024 v 16:20 v Ostravě.

Pokračovat ve čtení
Končí vaší hypotéce fixace? Připravte se na to!
27. 03. 2024 | Půjčka ihned

Končí vaší hypotéce fixace? Připravte se na to!

Hypotéka představuje pro většinu z nás zásadní finanční závazek. Fixní úroková sazba nám poskytuje dočasnou stabilitu, avšak každá fixace má svůj konec. A právě v tomto momentu je důležité rozhodnout o dalším postupu. Přinášíme vám tipy, jak se na konec fixace připravit a zvládnout jej bez stresu.

Pokračovat ve čtení

Další zajímavosti ze světa financí