Rychlá půjčka.

Peníze do 15 minut od schválení klientům vybraných bank v pracovní dobu.

  • Rychle
  • Bezpečně
  • Jednoduše
Online půjčka až 250 000 Kč a bez poplatků.

19. 12. 2022 | Půjčka online

Chcete ušetřit na svých půjčkách? Zkuste konsolidaci!

Zpět na blog

Mít několik úvěrů může být dost riskantní. Velmi lehce se dá zapomenout na nějakou splátku a v případě, že vám vypadne příjem, budete mít mnohem větší problémy se splácením. Nebylo by lepší spojit všechny závazky do jednoho úvěru a mít tak mnohem méně starostí?

Chcete ušetřit na svých půjčkách? Zkuste konsolidaci!

Co je to konsolidace?

Konsolidace je právě řešení, které se nabízí, pokud máte několik úvěrů a chcete v nich mít přehled a třeba i ušetřit. Jde o nahrazení všech vašich úvěrů jednou půjčkou u jednoho věřitele. 

Neberete si tedy další úvěr, jenom místo několika závazků budete mít jeden, ve kterém budou všechny ostatní schované. I když vás toto řešení nezbaví dluhů, dostanete lepší podmínky, než máte v případě několika jednotlivých úvěrů. 

Jaké jsou hlavní výhody konsolidace?

Jednou z hlavních výhod je ušetření peněz. S konsolidací se totiž většinou pojí i nižší úroky, které vám dokážou ušetřit poměrně dost peněz. Také se zbavíte různých poplatků, které jste měli u samostatných úvěrů.

Další jednoznačnou výhodnou je pořádek ve financích a papírování. Nemusíte neustále myslet na placení jednotlivých půjček, stačí jednou za měsíc zaplatit jednu částku a máte vystaráno. Nemusíte ani řešit data splácení a počítat, kolik tento měsíc ještě zbývá zaplatit.

Stačí nastavit jeden trvalý příkaz a myslet na jednu splátku.

Co můžu konsolidovat?

Konsolidovat můžete v podstatě jakékoliv úvěrové produkty, ať už jde o bankovní či nebankovní půjčky, kreditní karty, nebo kontokorenty. Celkový součet by ale neměl přesáhnout 1 mil. Kč. Vše ale záleží na vaší individuální situaci a dohodě s poskytovatelem. U některých tak lze konsolidovat až do výše 2,5 mil. Kč.

Je pro mě konsolidace vhodná?

Konsolidace je určena pro všechny, kteří mají více závazků a chtějí v nich mít pořádek a zároveň ušetřit. Není na ni ale právní nárok. Je tedy čistě na poskytovateli, zda vám ji schválí a do jaké výšky. Obecně ale platí, že klienti s dobrou platební morálkou a bonitou nemívají se získáním půjčky na konsolidaci problémy. 

V opačném případě může dojít ke komplikacím nebo dokonce k jejímu zamítnutí. Proto existuje půjčka online, která vám dokáže pomoci v případě potřeby financí.

 

Přečtěte si něco dalšího