Rychlá půjčka.

Peníze do 15 minut od schválení klientům vybraných bank v pracovní dobu.

  • Rychle
  • Bezpečně
  • Jednoduše
Online půjčka až 250 000 Kč a bez poplatků.

05. 12. 2022 | Půjčka online

Jak nejsnáze vyřídit a získat půjčku online

Zpět na blog

Vyřizování úvěrů se někdy může zdát složité a zmatečné, což mnoho lidí odradí. Možná ale budete překvapeni, že existují půjčky, jejichž vyřízení je opravdu snadné a zvládne ho každý.

Jak nejsnáze vyřídit a získat půjčku online

Sjednat půjčku můžete i online

Sjednání půjčky online je jedno z nejjednodušších, které si dokážete představit. Stačí si pouze vyhledat stránky společnosti, u které chcete o půjčku žádat, a najít si formulář. Ten je většinou pro vás připravený hned na hlavní stránce nebo po rozkliknutí charakteristiky daného úvěrového produktu. Nemusíte tedy nic extra hledat a stačí vyplnit požadované informace.

Informace nutné k vyplnění jsou především osobní údaje jako jméno, příjmení, datum narození, trvalé bydliště a fakta týkající se vašich příjmů. Ty je někdy nutné doložit potvrzením o příjmu a také několika posledními výpisy z účtu, na který výplatu dostáváte. Totožnost většinou dokládáte dvěma doklady, např. OP a řidičským průkazem nebo cestovním pasem. 

Každá společnost má jiný postup a jiné požadavky. Zatímco některá bude požadovat div ne velikost vašich bot, jiná se spokojí s vaším občanským průkazem a třeba výplatní páskou nebo výpisem z účtu.

Jaký je další postup?

Jakmile odešlete vyplněný formulář s žádostí, nezbývá vám nic jiného než čekat na její vyhodnocení poskytovatelem. U půjčky vyřizované online by toto rozhodnutí mělo přijít poměrně brzy, většinou se jedná řádově o hodiny. To proto, že vyhodnocování vaší bonity netrvá tak dlouho a limity pro dosažení této půjčky jsou dané mnohem níže než třeba u bankovních úvěrů.

Po schválení s poskytovatelem podepíšete smlouvu, což lze jak osobně, tak online, na dálku. Pak nezbývá nic jiného než počkat, až vám peníze přijdou. To by se mělo uskutečnit během chvíle. Půjčka online tak díky svým vlastnostem dokáže pomoci široké škále lidí, kteří potřebují finance ihned.

 

Přečtěte si něco dalšího