Rychlá půjčka.

Peníze do 15 minut od schválení klientům vybraných bank v pracovní dobu.

  • Rychle
  • Bezpečně
  • Jednoduše
Online půjčka až 250 000 Kč a bez poplatků.

07. 07. 2022 | Půjčka ihned

Kde sehnat půjčku ihned?

Zpět na blog

Okamžitá půjčka nebo také půjčka ihned vám může pomoci překlenout nečekanou obtížnou finanční situaci. Na trhu jich je opravdu mnoho, a proto vybrat tu správnou může být oříšek. Proč zvolit rychlou půjčku a kde ji sehnat, se dozvíte v tomto článku. 

Kde sehnat půjčku ihned?

Co je to rychlá půjčka? 

Rychlá půjčka neboli půjčka ihned představuje úvěr, který si sjednáte během několika minut. A stejnou rychlostí obdržíte i žádané peníze na svůj účet. Některé společnosti zasílají peníze již minutu po uzavření smlouvy. Nebankovní instituce, skrze online služby, fungují většinou i během víkendů a svátků. Proto můžete svůj náhlý problém s financemi vyřešit opravdu kdykoliv.

Potřebujete-li peníze ihned a zažádáte-li o půjčku o víkendu, může být překážkou bankovní převod. V tomto případě se poptejte po vyplacení peněz v hotovosti, což některé společnosti nabízejí. Obchodní zástupce vám v nejbližší době peníze přiveze přímo před vchodové dveře vašeho domu. 

Jaké výhody nabízí rychlé půjčky?

Bezesporu největší výhodou je zde rychlost, a to jak při sjednávání půjčky z pohodlí domova, tak i co se týče samotného zaslání peněz na účet. Rychlá půjčka ovšem oplývá i řadou jiných plusových bodů. Jelikož při schvalování těchto půjček nemají negativní záznamy v registrech tak fatální váhu jako u bank, jsou dostupné téměř komukoliv. 

Tato půjčka se nehodí pro zakládání vlastního podniku nebo na koupi nového domu, ale pomůže vám překlenout finančně náročný měsíc či jakýkoliv nečekaný výdaj. Rozbilo se vám auto nebo lednice a vy nemáte na jejich okamžitou opravu? Rychlá půjčka je skvělým řešením. 

Jak funguje rychlá půjčka? 

Jedná se o krátkodobý spotřebitelský úvěr, při kterém vám společnost půjčí menší částku v řádu několika tisíc, případně desetitisíců korun. Vy musíte tuto částku splatit obvykle v horizontu několika měsíců společně s úroky i poplatky. 

Jak si vybrat poskytovatele? 

Jak jsme již zmiňovali v úvodu, rychlých půjček je na trhu nespočet, a proto může být problém vybrat tu správnou. Nejlepším řešením je vyhledat více poskytovatelů a srovnat si, která nabídka pro vás bude nejvýhodnější. 

Pokud na půjčku opravdu spěcháte a nemáte čas prohlížet jednotlivé nabídky dopodrobna, využijte možnost online srovnávače půjček, který práci udělá za vás. I v tomto případě je dobré nepodlehnout první zdánlivě nejvýhodnější půjčce. Vždy prostudujte i další nabídky, které se ve srovnání umístily na prvních příčkách. Může se stát, že nejvýhodnější půjčka bude mít vysoké RPSN, a nakonec tak výhodná nebude. 

Přečtěte si něco dalšího