Rychlá půjčka.

Peníze do 15 minut od schválení klientům vybraných bank v pracovní dobu.

  • Rychle
  • Bezpečně
  • Jednoduše
Online půjčka až 150 000 Kč a bez poplatků.

21. 09. 2022 | Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka: Jaké výhody přináší věrnostní programy?

Zpět na blog

Věrnostní programy zcela jistě všichni známe z obchodních řetězců. Přiznejte si sami, kolik máte v peněžence věrnostních karet. Tyto programy, jejichž jste členem, nabízejí řadu výhod. Můžete díky nim získat slevy a levnější produkty. Málo kdo ale ví, že podobné věrnostní programy existují i ve světě bankovnictví. 

Nebankovní půjčka: Jaké výhody přináší věrnostní programy?

K čemu věrnostní program slouží?

Věrnostní programy slouží především pro stálé klienty. Z jejich výhod začnete čerpat v případě, že si u společnosti půjčujete opakovaně. Výhody se většinou vztahují na vybrané produkty. V nebankovním sektoru je nabízí i nebankovní půjčka.

Dostanete levnější úrok 

Mezi nejčastější plusy těchto programů patří nabídka levnějšího úroku. Poskytovatel vždy chce, aby byl jeho klient spokojený, zvlášť jedná-li se o dlouhodobého klienta. V tomto případě je téměř jasné, že je členem věrnostního programu, a díky tomu má nárok na nižší úrok než běžný klient. 

Splácejte déle

Pokud jste se dostali do finančně tíživé situace a na její vyřešení jste si museli půjčit, je pravděpodobné, že nedokážete úvěr splatit hned následující měsíc. V tomto případě vám může výrazně pomoci fakt, že jste členem věrnostního programu. Často v těchto programech bývá možnost rozložit si splátky na delší období. Jednoduše řečeno – nebankovní půjčku splatíte ve chvíli, kdy na ni budete mít dostatek finančních prostředků. 

Neplatíte poplatky 

Poplatky mohou značně zamávat s jednotlivými splátkami i s celkovou cenou půjčky. Dalším bonusem toho, že jste členem programu, může být právě jejich odpuštění. Na celkové výši úvěru tedy ve finále méně přeplatíte. 

Přečtěte si něco dalšího