Rychlá půjčka.

Peníze do 15 minut od schválení klientům vybraných bank v pracovní dobu.

  • Rychle
  • Bezpečně
  • Jednoduše
Online půjčka až 250 000 Kč a bez poplatků.

09. 09. 2022 | Půjčka ihned

Půjčka ihned zdarma – trik, nebo skutečnost?

Zpět na blog

Asi každý už někdy slyšel, že nějaká společnost nabízí první půjčku zdarma, půjčku ihned zdarma nebo také bezúročnou půjčku. Jedná se o půjčku s nulovým úrokem a bez poplatků, která je výhodnou nabídkou pro potenciální nové klienty. Zákazníci tak dostanou možnost zdarma otestovat služby dané společnosti.

Půjčka ihned zdarma – trik, nebo skutečnost?

Nenechte se oklamat názvem

Ačkoli produkt půjčka ihned zdarma skutečně existuje, neznamená to zdaleka, že si peníze vezmete a nemusíte je vracet, protože to by samozřejmě nefungovalo. V praxi to vypadá tak, že vám poskytovatel na danou dobu půjčí určitou částku, a splácíte-li podle stanovených podmínek, vrátíte vypůjčenou částku a nemusíte doplácet nic navíc. Peníze vám navíc půjčí o mnoho rychleji, než tomu bývá u půjček s dlouhým schvalovacím procesem.

Jak probíhá žádost o bezúročnou půjčku? 

Žádost o první půjčku se liší od dalších pouze jednou jedinou věcí. Během podávání žádosti zaplatíte jeden poplatek ve výši jedné koruny. Tento výdaj definuje zákon a slouží k ověření žadatele ze strany společnosti. Je to nejrychlejší krok, jakým lze ověřit číslo vašeho běžného bankovního účtu a zároveň se ujistit, zda jste jeho skutečný majitel. Poskytovatel má jistotu, že vámi vyžádané finance zašle na správný účet.

Po přijetí tohoto poplatku proběhne schvalování vaší první půjčky zdarma. Po jejím úplném schválení vám přijde koruna zpět na účet. Tento způsob schvalování zajišťuje, že peníze budete mít k dispozici nejpozději do dvou pracovních dnů. Výhodou je, že vše můžete vyřídit online z pohodlí vašeho domova.

Není v tom není háček?

V této nabídce se opravdu žádný háček nenachází. Věřitel na ní, za předpokladu, že splácíte včas, nezíská žádný obnos. Pro vás je to jedinečná příležitost zjistit, zda vám jejich služby vyhovují, nebo se raději poohlédnete po jiném poskytovateli. Pokud dojdete k závěru, že jste byli spokojení, daná společnost získala do budoucna věrného zákazníka.

Pohlídejte si termíny splácení

Rozhodnete-li se této služby využít, dejte si pozor na řádné dodržování termínů splatnosti. Pokud z jakéhokoliv důvodu nezaplatíte včas, budete muset požádat o prodloužení splatnosti, které doprovází poplatek. Z těchto poplatků získá firma určité peníze a vy pak můžete danou částku doplatit až následující měsíc. Půjčka bez úroků se vám tak začne prodražovat a v tento moment již není zdarma.

 

Přečtěte si něco dalšího