Rychlá půjčka.

Peníze do 15 minut od schválení klientům vybraných bank v pracovní dobu.

  • Rychle
  • Bezpečně
  • Jednoduše
Online půjčka až 250 000 Kč a bez poplatků.

08. 12. 2022 | Rychlá půjčka

Rozbila se mi pračka. Pomůže mi rychlá půjčka?

Zpět na blog

Zasáhla vás nečekaná událost a potřebujete rychle peníze? Uvažujete nad půjčkou, ale nejste si jisti, jestli je pro vás opravdu vhodná?

Rozbila se mi pračka. Pomůže mi rychlá půjčka?

Rychlá půjčka nabízí snadné řešení?

Jedná se o krátkodobou půjčku. Jak už název napovídá, její sjednání je rychlé a snadné. Peníze máte zpravidla do několika hodin, v některých případech dokonce v řádu několika minut. To se hodí zejména v případě, kdy se objeví nenadálý problém a jeho řešení nesmíte odkládat, např. porouchaná pračka. Pomůže vám tak pokrýt jednorázový výdaj do další výplaty.

Poskytují ji zejména nebankovní organizace, ale nabídku rychlých půjček najdete i mezi bankovními společnostmi. Banky jsou přísnější a může se stát, že vám nepůjčí třeba kvůli záznamu v registrech nebo nízkému příjmu. Některé nebankovní společnosti jsou výrazně shovívavější, často ani nemusíte dokládat příjmy.

Pokud potřebujete větší částku a nejste rizikovým klientem, je vhodným řešením banka. Jestliže je vše v pořádku, s výplatou peněz také neotálí.

Jak o půjčku zažádat?

Dnes už nemusíte chodit na pobočky. Vše vyřídíte z pohodlí domova buď online, po telefonu, nebo jen pomocí textové zprávy (SMS). 

Zažádat může plnoletý občan s platným občanským průkazem. Mějte však raději u sebe i druhý doklad totožnosti. Některé společnosti ho vyžadují i s dokumentem dokládajícím vaše příjmy.

Je pravděpodobné, že vás poskytovatel vyzve k zaslání 1 Kč na jeho účet. Tento postup je běžný a slouží k ověření vlastnictví účtu.

Peníze v hotovosti

Potřebujete si peníze vybrat v hotovosti? Žádný problém. I rychlá půjčka tuto možnost nabízí. Finance vyberete jednoduše přes terminál v trafikách, na čerpacích stanicích či v sázkových kancelářích.

Pozor na podvodné firmy

Dávejte si pozor na neseriózní firmy. I když se nabídka jeví lákavá, může se jednat o podvod. Vždy si poskytovatele dobře prověřte. Poptejte se i známých, jestli s ním mají zkušenosti. 

 

Přečtěte si něco dalšího